wfoto2Výstava je sprístupnená od 12. 12. 2013, potrvá do 2. 2. 2014

Kurátorka výstavy: Zuzana Sýkorová

Výstava Figuralisti nadväzuje na voľný cyklus predchádzajúcich výstav, ktorých zámerom je pravidelne predstavovať druhovo i žánrovo rôznorodé zbierky v správe Kysuckej galérie. V rozmedzí uplynulých siedmych rokov v poradí piata výstava tento krát predstavuje tvorbu desiatich autorov, tvoriacich v médiu maľby a plastiky, ktorí sa problému stvárnenia ľudskej postavy venujú programovo.

cutekKysucká galéria v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja Vás a Vašich priateľov srdečne pozývajú na vernisáž výstavy: Čutek 3, vernisáž výstavy 31. 5. 2013 o 17.00 hod kaštieľ Oščadnica.

Koncepcia výstavy: Juraj Čutek a Paulína Buchová

Výstava potrvá do 7.júna 2013
Výstavu podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky.

mravec pozvankaKysucká galéria v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja Vás a Vašich priateľov srdečne pozývajú na sprístupnenú výstavu: MILAN MRAVEC- POSLEDNÉ KRESBY

kurátor výstavy: Mgr. Paulína Buchová
Výstava je predĺžená do 25.3.2013

kg kontakty pozvankaKysucká galéria v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja Vás a Vašich priateľov srdečne pozývajú na vernisáž výstavy: KONTAKTY Výtvarníkov z Poľska ROBERTA DUDEKA a JÓZEFA MURZYNA vernisáž výstavy: 12. 4. 2013 o 16.00 hod. kaštieľ Oščadnica.

kurátor výstavy: Mgr. Paulína Buchová.
Výstava potrvá do 12.mája 2013